×
KURUMSAL HAKKIMIZDA VİZYON VE MİSYON KALİTE KONTROL TASARIM VE TEKNOLOJİ KARİYER MEDYA HABERLER YARDIM İLETİŞİM ÜRÜNLER Dübeller Seramik Ekipmanları Kalibre Made Powerbant Bağlantı Ekipmanları Profil İzolasyon Panjur ve Çamaşırlık Mobilya Aksesuarları Baca Grubu Kapağı ve WC Matik Perde Ray İş Güvenliği Ayakkabısı Deprem Kiti Takım Çantaları Yeni Ürünler B2B BAYİ GİRİŞ
ANA SAYFA / KARİYER
KARİYER

MADE Plastik San. Tic. Ltd. Şti.; kuruluşundan itibaren gelişen ve değişen rekabetin üstünlüğünü ve bu üstünlüğün beyin gücüne yapılan yatırımla elde edildiğinin bilincindedir.

Çalışanlarımızın bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı, huzurlu ve ve nitelikli çalışma ortamı sağlamak amaçlarımızdandır.

MADE Plastik San. Tic. Ltd. Şti.; kuruluşundan itibaren oluşturduğu bilgi birikimi, kullandığı teknolojik sistemler ve ürettiği patentli ürünler ile ulusal üretim sektöründe hak ettiği yeri almıştır.

MADE Plastik San. Tic. Ltd. Şti.'de genel iş başvurularınız için "info@madedubel.com" adresine eposta gönderebilirsiniz.

Eposta adresi ile başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri planlanan kriterler doğrultusunda incelenir, uygun bulunan adaylara “İnsan Kaynakları” tarafından belirtilen iletişim yollarıyla ulaşılır. Başvuruların yoğunluğundan dolayı başvuruda bulunan her adaya dönüş yapılamamaktadır.

 

Buradan indiriebileceğiniz başvuru formu ile eposta adresimizden başvuruda bulunabilirsiniz